Martinický palác

Jeden z nejkrásnějších pozdně renesančních paláců Prahy vznikl ve dvou etapách v 80. letech 16. století až 30. letech 17. století rozšířením a přestavbou staršího domu palácového typu, který byl vybudován po roce 1541 na místě čtyř gotických měšťanských domů. V interiérech se zachovaly cenné nástěnné malby a téměř ve všech místnostech malované trámové stropy. Celková rekonstrukce s cílem navrátit paláci renesanční vzhled proběhla v letech 1967–73. V paláci se natáčelo spousta českých i světových filmů, jeden z nejznámějších například seriál Borgiové.
Maximální kapacita všech prostor, které tvoří spousta menších místností je 1 500 osob. Největší sály (Konírna a Velký sál) mají kapacitu až 200 osob na divadelní sezení a až 100 osob u kulatých stolů.
Martinický palác se hodí na jakýkoliv typ akce, od privátní slavnostní večeře, přes konferenci a představení produktu až po vernisáže, módní přehlídky nebo třeba oslavy narozenin.

Chcete uspořádat akci v Martinickém paláci nebo potřebujete více informací o prostoru? Navrhneme Vám ideální uspořádání na každou příležitost. Napište nám