Chci vědět víc

O nás

Jsme eventová agentura ALL IN ONE. Zajistíme nejen kompletní produkci Vaší akce, ale i výrobu dekorací a scénografie, veškerou techniku včetně pódia osvětlení ozvučení a projekce, videomapping i originální show. Máme rádi kreativní koncepty a nová audiovizuální řešení.

A chceme stále výš. Chceme být EVENT FORCE ONE.

QUIX EVENT BYL OCENĚN ZA NEJLEPŠÍ EVENT ROKU 2018!

Konference reSITE festival 2018 vyhrála v kategorii Eventy pořádané ve vlastní produkci. Vyhlášení výročních cen České Eventové Asociace se konalo v multifunkčním sále DOX+.
Více

Náš table mapping oslnil eventové specialisty z celého světa!

Na prestižní akci MCE Central&Eastern Europe, jíž se stal QUIX jedním z hlavních partnerů jsme měli možnost předvést našim evropským a světovým kolegům unikátní table mapping! "Nikdy jsme neviděli něco takového. Všichni hosté natáčeli videa a fotili jak diví - to už musí být opravdu něco vyjímečného!"
Více

OD VÝKRESU K REALIZACI

Každý event má svůj příběh - od tužky a papíru přes počítačovou vizualizaci až k finální realizaci. Podívejte se na postup naší práce, rádi pro Vás zpracujeme návrh scény a dekorací na míru.
Více

QUIX JE NA SIGNAL FESTIVALU!

V rámci SIGNAL festival 2018 vás před Restaurace Žofín Garden každý den od 11. do 14. října vždy od 17:00 do 23.00 hodin pohltí náš stan NEON FOOD LOUNGE s UV občerstvením kde naleznete originální UV instalaci a hlavně se seznámíte s tzv. Tablemappingem!
Více

Instagram

Více

Kontakt

QUIX Event, s.r.o.

Adresa

Černokostelecká 2247
Areál Green Square/Budova Q
25101 Říčany u Prahy

E-mail

info@quix.cz

Více