Chci vědět víc

O nás

Jsme eventová agentura ALL IN ONE. Zajistíme nejen kompletní produkci Vaší akce, ale i výrobu dekorací a scénografie, veškerou techniku včetně pódia osvětlení ozvučení a projekce, videomapping i originální show. Máme rádi kreativní koncepty a nová audiovizuální řešení.

A chceme stále výš. Chceme být EVENT FORCE ONE.

QUIX JE NA SIGNAL FESTIVALU!

V rámci SIGNAL festival 2018 vás před Restaurace Žofín Garden každý den od 11. do 14. října vždy od 17:00 do 23.00 hodin pohltí náš stan NEON FOOD LOUNGE s UV občerstvením kde naleznete originální UV instalaci a hlavně se seznámíte s tzv. Tablemappingem!
Více

Quix event byl oceněn v kategorii nejlepší B2B event roku 2017

Během vyhlášení eventových cen České eventové asociace vyhrál QUIX třetí místo za B2B event pro WOOD&Company, který se nesl v duchu filmu a video mappingu. Děkujeme především WOOD&Company za důvěru.
Více

UNIKÁTNÍ TABLE MAPPINGOVÉ STOJANY

Praha je krásná, královská a se spoustou eventových lokalit, které jsou ale často technicky limitovány. Chtěli jsme dostat kouzlo tablemappingu i do míst, kde se nedá zavěšovat a vyrobili jsme speciální stojany, díky kterým si table mapping můžete užívat třeba v klášteře nebo v paláci.
Více

REALIZACE TV STUDIA NA TV PRIMA

S pravdou ven! Je nový zábavný pořad, který uvidíme každý čtvrtek na TV Prima od 21:35 a už můžeme prozradit, že na výrobě a realizaci se podílel náš dekorační QUIX team z oddělení Eventdeco. Podívejte se, jak se jim to povedlo.
Více

Kontakt

QUIX Event, s.r.o.

Adresa

Černokostelecká 2247
Areál Green Square/Budova Q
25101 Říčany u Prahy

E-mail

info@quix.cz

Více